Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
UPRAVA KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK BB Basket (Mladenovac) 2 (pioniri)



Regionalna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mladost 211010230722
2.KK Torlak OKK Beograd 21108049312
3.KK Ras 3110575342
4.KK Radivoj Korać1015357-41
5.KK Skaj Basket1014980-311
6.KK Cerak 710130102-721
7.KK Flash 30000000
8.KK As Basket 20000000
9.KK Cerak 40000000
10.KK BB Basket (Mladenovac) 20000000


1. kolo20.11.2021
75645KK As Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
75646KK Mladost 2 : KK Cerak 7102 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75647KK Skaj Basket : KK Torlak OKK Beograd 249 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75648KK Cerak 4 : KK Flash 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
75649KK Ras 3 : KK Radivoj Korać57 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 14:25
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

2. kolo27.11.2021
75650KK As Basket 2 : KK Mladost 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75651KK Flash 3 : KK Ras 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
75652KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75653KK Cerak 7 : KK Skaj Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75654KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Radivoj Korać
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

3. kolo04.12.2021
75655KK Mladost 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
75656KK Skaj Basket : KK As Basket 2
75657KK Cerak 4 : KK Cerak 7
75658KK Ras 3 : KK Torlak OKK Beograd 2
75659KK Radivoj Korać : KK Flash 3

4. kolo11.12.2021
75660KK As Basket 2 : KK Cerak 4
75661KK Mladost 2 : KK Skaj Basket
75662KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Radivoj Korać
75663KK Cerak 7 : KK Ras 3
75664KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Flash 3

5. kolo18.12.2021
75665KK Skaj Basket : KK BB Basket (Mladenovac) 2
75666KK Cerak 4 : KK Mladost 2
75667KK Ras 3 : KK As Basket 2
75668KK Radivoj Korać : KK Cerak 7
75669KK Flash 3 : KK Torlak OKK Beograd 2

6. kolo25.12.2021
75670KK As Basket 2 : KK Radivoj Korać
75671KK Mladost 2 : KK Ras 3
75672KK Skaj Basket : KK Cerak 4
75673KK Cerak 7 : KK Flash 3
75674KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Torlak OKK Beograd 2

7. kolo29.01.2022
75675KK Cerak 4 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
75676KK Ras 3 : KK Skaj Basket
75677KK Radivoj Korać : KK Mladost 2
75678KK Flash 3 : KK As Basket 2
75679KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 7

8. kolo05.02.2022
75680KK As Basket 2 : KK Torlak OKK Beograd 2
75681KK Mladost 2 : KK Flash 3
75682KK Skaj Basket : KK Radivoj Korać
75683KK Cerak 4 : KK Ras 3
75684KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 7

9. kolo12.02.2022
75685KK Ras 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2
75686KK Radivoj Korać : KK Cerak 4
75687KK Flash 3 : KK Skaj Basket
75688KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Mladost 2
75689KK Cerak 7 : KK As Basket 2

10. kolo19.02.2022
75690KK Radivoj Korać : KK Ras 3
75691KK Flash 3 : KK Cerak 4
75692KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Skaj Basket
75693KK Cerak 7 : KK Mladost 2
75694KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK As Basket 2

11. kolo26.02.2022
75695KK Mladost 2 : KK As Basket 2
75696KK Skaj Basket : KK Cerak 7
75697KK Cerak 4 : KK Torlak OKK Beograd 2
75698KK Ras 3 : KK Flash 3
75699KK Radivoj Korać : KK BB Basket (Mladenovac) 2

12. kolo05.03.2022
75700KK As Basket 2 : KK Skaj Basket
75701KK Flash 3 : KK Radivoj Korać
75702KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Ras 3
75703KK Cerak 7 : KK Cerak 4
75704KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Mladost 2

13. kolo12.03.2022
75705KK Skaj Basket : KK Mladost 2
75706KK Cerak 4 : KK As Basket 2
75707KK Ras 3 : KK Cerak 7
75708KK Radivoj Korać : KK Torlak OKK Beograd 2
75709KK Flash 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2

14. kolo19.03.2022
75710KK As Basket 2 : KK Ras 3
75711KK Mladost 2 : KK Cerak 4
75712KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Flash 3
75713KK Cerak 7 : KK Radivoj Korać
75714KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Skaj Basket

15. kolo26.03.2022
75715KK Cerak 4 : KK Skaj Basket
75716KK Ras 3 : KK Mladost 2
75717KK Radivoj Korać : KK As Basket 2
75718KK Flash 3 : KK Cerak 7
75719KK Torlak OKK Beograd 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2

16. kolo02.04.2022
75720KK As Basket 2 : KK Flash 3
75721KK Mladost 2 : KK Radivoj Korać
75722KK Skaj Basket : KK Ras 3
75723KK Cerak 7 : KK Torlak OKK Beograd 2
75724KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 4

17. kolo09.04.2022
75725KK Ras 3 : KK Cerak 4
75726KK Radivoj Korać : KK Skaj Basket
75727KK Flash 3 : KK Mladost 2
75728KK Torlak OKK Beograd 2 : KK As Basket 2
75729KK Cerak 7 : KK BB Basket (Mladenovac) 2

18. kolo16.04.2022
75730KK As Basket 2 : KK Cerak 7
75731KK Mladost 2 : KK Torlak OKK Beograd 2
75732KK Skaj Basket : KK Flash 3
75733KK Cerak 4 : KK Radivoj Korać
75734KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Ras 3


Prezentacije ostalih klubova












Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.