Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
UPRAVA KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK BB Basket (Mladenovac) 2 (pioniri)



Regionalna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Cerak 418180129169559636
2.KK BB Basket (Mladenovac) 218153126478248233
3.KK Torlak OKK Beograd 218144118185832332
4.KK Mladost 218135129197032131
5.KK Flash 318108812909-9728
6.KK As Basket 2188109411043-10226
7.KK Ras 3185138151037-22223
8.KK Radivoj Korać184146411041-40022
9.KK Cerak 7180186471211-56418
10.KK Skaj Basket (ekipa odustala) (-8)18315454791-33713


1. kolo20.11.2021
75645KK As Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 251 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75646KK Mladost 2 : KK Cerak 7102 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75647KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK Torlak OKK Beograd 249 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75648KK Cerak 4 : KK Flash 379 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75649KK Ras 3 : KK Radivoj Korać57 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 14:25
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

2. kolo27.11.2021
75650KK As Basket 2 : KK Mladost 243 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75651KK Flash 3 : KK Ras 356 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75652KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 439 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75653KK Cerak 7 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)42 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75654KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Radivoj Korać93 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

3. kolo04.12.2021
75655KK Mladost 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 243 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75656KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK As Basket 267 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75657KK Cerak 4 : KK Cerak 778 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75658KK Ras 3 : KK Torlak OKK Beograd 245 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
75659KK Radivoj Korać : KK Flash 339 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 10:45
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)

4. kolo11.12.2021
75660KK As Basket 2 : KK Cerak 434 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75661KK Mladost 2 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75662KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Radivoj Korać68 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75663KK Cerak 7 : KK Ras 320 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 16:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75664KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Flash 381 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

5. kolo18.12.2021
75665KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK BB Basket (Mladenovac) 226 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75666KK Cerak 4 : KK Mladost 274 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75667KK Ras 3 : KK As Basket 230 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 14:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
75668KK Radivoj Korać : KK Cerak 742 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 10:45
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75669KK Flash 3 : KK Torlak OKK Beograd 222 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

6. kolo25.12.2021
75670KK As Basket 2 : KK Radivoj Korać53 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75671KK Mladost 2 : KK Ras 394 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75672KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK Cerak 439 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75673KK Cerak 7 : KK Flash 332 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 16:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75674KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Torlak OKK Beograd 292 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

7. kolo29.01.2022
75675KK Cerak 4 : KK BB Basket (Mladenovac) 278 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75676KK Ras 3 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)30 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 11:45
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
75677KK Radivoj Korać : KK Mladost 237 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75678KK Flash 3 : KK As Basket 271 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 20:55
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75679KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 790 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

8. kolo05.02.2022
75680KK As Basket 2 : KK Torlak OKK Beograd 240 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75681KK Mladost 2 : KK Flash 384 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75682KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK Radivoj Korać41 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75683KK Cerak 4 : KK Ras 3113 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75684KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 786 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

9. kolo12.02.2022
75685KK Ras 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 242 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 15:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
75686KK Radivoj Korać : KK Cerak 429 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75687KK Flash 3 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75688KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Mladost 287 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75689KK Cerak 7 : KK As Basket 239 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

10. kolo19.02.2022
75690KK Radivoj Korać : KK Ras 338 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 11:45
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75691KK Flash 3 : KK Cerak 430 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 18:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75692KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75693KK Cerak 7 : KK Mladost 229 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75694KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK As Basket 297 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

11. kolo26.02.2022
75695KK Mladost 2 : KK As Basket 292 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75696KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK Cerak 770 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75697KK Cerak 4 : KK Torlak OKK Beograd 283 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75698KK Ras 3 : KK Flash 339 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
75699KK Radivoj Korać : KK BB Basket (Mladenovac) 227 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 10:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)

12. kolo05.03.2022
75700KK As Basket 2 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)69 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 11:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75701KK Flash 3 : KK Radivoj Korać57 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75702KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Ras 377 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75703KK Cerak 7 : KK Cerak 438 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75704KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Mladost 289 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

13. kolo12.03.2022
75705KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK Mladost 236 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportska hala Boki i kutak (Boleč) (Janka Gagića 19)
75706KK Cerak 4 : KK As Basket 266 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75707KK Ras 3 : KK Cerak 778 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 15:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
75708KK Radivoj Korać : KK Torlak OKK Beograd 234 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 12:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75709KK Flash 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 233 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

14. kolo19.03.2022
75710KK As Basket 2 : KK Ras 356 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 09:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75711KK Mladost 2 : KK Cerak 476 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75712KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Flash 368 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75713KK Cerak 7 : KK Radivoj Korać41 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75714KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022

15. kolo26.03.2022
75715KK Cerak 4 : KK Skaj Basket (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75716KK Ras 3 : KK Mladost 252 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
75717KK Radivoj Korać : KK As Basket 219 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75718KK Flash 3 : KK Cerak 734 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75719KK Torlak OKK Beograd 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 261 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

16. kolo02.04.2022
75720KK As Basket 2 : KK Flash 352 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75721KK Mladost 2 : KK Radivoj Korać81 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75722KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK Ras 3SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75723KK Cerak 7 : KK Torlak OKK Beograd 247 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75724KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 457 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

17. kolo09.04.2022
75725KK Ras 3 : KK Cerak 447 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
75726KK Radivoj Korać : KK Skaj Basket (ekipa odustala)SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75727KK Flash 3 : KK Mladost 264 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75728KK Torlak OKK Beograd 2 : KK As Basket 278 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
75729KK Cerak 7 : KK BB Basket (Mladenovac) 231 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2022 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

18. kolo16.04.2022
75730KK As Basket 2 : KK Cerak 776 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
75731KK Mladost 2 : KK Torlak OKK Beograd 280 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75732KK Skaj Basket (ekipa odustala) : KK Flash 3SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
75733KK Cerak 4 : KK Radivoj Korać71 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 12:10
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75734KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Ras 370 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 18:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)


Prezentacije ostalih klubova












Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.