Ekipe kluba
SENIORI
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
UPRAVA KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK BB Basket (Mladenovac) 2 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS 316151124537786831
2.KK Borac Zemun16142103340762630
3.KK Čubura 21612464545319228
4.KK BB Basket (Mladenovac) 21611580160419727
5.KK Flash 21679546641-9523
6.KK Mladost 216511421791-37021
7.KK Zmaj16412382762-38020
8.KK Sava 216214364946-58218
9.KK Radivoj Korać16214356812-45618


1. kolo20.11.2021
75376KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK Flash 2102 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75377KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Zmaj73 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75378KK Borac Zemun : KK Sava 291 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 09:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75379KK Čubura 2 : KK Radivoj Korać58 : 10
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
KK Mladost 2 - slobodna ekipa

2. kolo27.11.2021
75380KK Mladost 2 : KK Crvena Zvezda MTS 320 : 63
75381KK Sava 2 : KK Čubura 217 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75382KK Zmaj : KK Borac Zemun9 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75383KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 239 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Radivoj Korać - slobodna ekipa

3. kolo04.12.2021
75386KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Mladost 254 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75387KK Borac Zemun : KK Flash 277 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75388KK Čubura 2 : KK Zmaj34 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
75389KK Radivoj Korać : KK Sava 229 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
KK Crvena Zvezda MTS 3 - slobodna ekipa

4. kolo11.12.2021
75390KK Mladost 2 : KK Borac Zemun20 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75391KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 280 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75392KK Zmaj : KK Radivoj Korać28 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2021 Vreme: 20:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75393KK Flash 2 : KK Čubura 228 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Sava 2 - slobodna ekipa

5. kolo18.12.2021
75396KK Borac Zemun : KK Crvena Zvezda MTS 345 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.03.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
75397KK Čubura 2 : KK Mladost 257 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
75398KK Radivoj Korać : KK Flash 210 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75399KK Sava 2 : KK Zmaj37 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK BB Basket (Mladenovac) 2 - slobodna ekipa

6. kolo25.12.2021
75400KK Mladost 2 : KK Radivoj Korać27 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75401KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK Čubura 270 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75402KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Borac Zemun56 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75403KK Flash 2 : KK Sava 241 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 09:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Zmaj - slobodna ekipa

7. kolo29.01.2022
75406KK Čubura 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 233 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
75407KK Radivoj Korać : KK Crvena Zvezda MTS 310 : 121
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 10:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75408KK Sava 2 : KK Mladost 217 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75409KK Zmaj : KK Flash 227 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
KK Borac Zemun - slobodna ekipa

8. kolo05.02.2022
75410KK Mladost 2 : KK Zmaj36 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75411KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK Sava 2127 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75412KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Radivoj Korać59 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 18:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75413KK Borac Zemun : KK Čubura 247 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2022 Vreme: 20:10
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
KK Flash 2 - slobodna ekipa

9. kolo12.02.2022
75416KK Radivoj Korać : KK Borac Zemun11 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 10:40
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75417KK Sava 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 222 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75418KK Zmaj : KK Crvena Zvezda MTS 312 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75419KK Flash 2 : KK Mladost 247 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Čubura 2 - slobodna ekipa

10. kolo19.02.2022
75420KK Radivoj Korać : KK Čubura 225 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
75421KK Sava 2 : KK Borac Zemun16 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75422KK Zmaj : KK BB Basket (Mladenovac) 237 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75423KK Flash 2 : KK Crvena Zvezda MTS 320 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Mladost 2 - slobodna ekipa

11. kolo26.02.2022
75425KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK Mladost 261 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75426KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Flash 254 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75427KK Borac Zemun : KK Zmaj76 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 13:40
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
75428KK Čubura 2 : KK Sava 235 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
KK Radivoj Korać - slobodna ekipa

12. kolo05.03.2022
75430KK Mladost 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 226 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75431KK Sava 2 : KK Radivoj Korać46 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75432KK Zmaj : KK Čubura 220 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75433KK Flash 2 : KK Borac Zemun35 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 16:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Crvena Zvezda MTS 3 - slobodna ekipa

13. kolo12.03.2022
75435KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Crvena Zvezda MTS 345 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75436KK Borac Zemun : KK Mladost 291 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
75437KK Čubura 2 : KK Flash 239 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
75438KK Radivoj Korać : KK Zmaj24 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
KK Sava 2 - slobodna ekipa

14. kolo19.03.2022
75440KK Mladost 2 : KK Čubura 29 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 17:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75441KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK Borac Zemun63 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75442KK Zmaj : KK Sava 248 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
75443KK Flash 2 : KK Radivoj Korać39 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK BB Basket (Mladenovac) 2 - slobodna ekipa

15. kolo26.03.2022
75445KK Borac Zemun : KK BB Basket (Mladenovac) 256 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
75446KK Čubura 2 : KK Crvena Zvezda MTS 313 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2022 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
75447KK Radivoj Korać : KK Mladost 238 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.04.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75448KK Sava 2 : KK Flash 224 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Zmaj - slobodna ekipa

16. kolo02.04.2022
75450KK Mladost 2 : KK Sava 247 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75451KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK Radivoj Korać97 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75452KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Čubura 233 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75453KK Flash 2 : KK Zmaj47 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Borac Zemun - slobodna ekipa

17. kolo09.04.2022
75455KK Čubura 2 : KK Borac Zemun13 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
75456KK Radivoj Korać : KK BB Basket (Mladenovac) 229 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
75457KK Sava 2 : KK Crvena Zvezda MTS 315 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 09:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75458KK Zmaj : KK Mladost 239 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 14:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
KK Flash 2 - slobodna ekipa

18. kolo16.04.2022
75460KK Mladost 2 : KK Flash 246 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
75461KK Crvena Zvezda MTS 3 : KK Zmaj86 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75462KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Sava 278 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
75463KK Borac Zemun : KK Radivoj Korać53 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
KK Čubura 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova












Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.