|
|
|
KK BB Basket (Mladenovac) (kadeti)
Beogradska liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Blokovi | | 18 | | 16 | | 2 | | 1355 | | 970 | | 385 | | 34 | | | | 2. | | | KK BB Basket (Mladenovac) | | 18 | | 16 | | 2 | | 1343 | | 1037 | | 306 | | 34 | | | | 3. | | | OKK Beograd 3 | | 18 | | 16 | | 2 | | 1398 | | 976 | | 422 | | 34 | | | | 4. | | | KK Flash 2 | | 18 | | 11 | | 7 | | 1240 | | 1180 | | 60 | | 29 | | | | 5. | | | KK FMP Meridian 2 | | 18 | | 9 | | 9 | | 1263 | | 1195 | | 68 | | 27 | | | | 6. | | | KK Beostars 05 | | 18 | | 8 | | 10 | | 1101 | | 1179 | | -78 | | 26 | | | | 7. | | | KK Cerak 6 | | 18 | | 5 | | 13 | | 1057 | | 1253 | | -196 | | 23 | | | | 8. | | | KK Beokoš | | 18 | | 5 | | 13 | | 1096 | | 1290 | | -194 | | 23 | | | | 9. | | | KK Radnički (Obrenovac) | | 18 | | 3 | | 15 | | 903 | | 1248 | | -345 | | 21 | | | | 10. | | | KK Mondo Basket 2 | | 18 | | 1 | | 17 | | 839 | | 1267 | | -428 | | 19 | | |
| | 88217 | KK Beokoš : KK FMP Meridian 2 | 85 : 72 |
| | | | | | Datum: 27.12.2023 Vreme: 21:40 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88218 | KK Mondo Basket 2 : KK Beostars 05 | 32 : 75 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88219 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Cerak 6 | 81 : 64 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88220 | KK Blokovi : KK Flash 2 | 67 : 36 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88221 | KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd 3 | 54 : 82 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 88222 | KK Beokoš : KK Mondo Basket 2 | 59 : 35 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88223 | KK Flash 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 99 : 68 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 15:40 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88224 | KK Cerak 6 : KK Blokovi | 42 : 55 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 88225 | KK Beostars 05 : KK BB Basket (Mladenovac) | 42 : 78 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 11:15 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88226 | KK FMP Meridian 2 : OKK Beograd 3 | 50 : 71 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88227 | KK Mondo Basket 2 : KK FMP Meridian 2 | 28 : 63 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88228 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beokoš | 82 : 54 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88229 | KK Blokovi : KK Beostars 05 | 119 : 61 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88230 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 6 | 70 : 55 |
| | | | | | Datum: 06.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169) |
| | | | |
| | 88231 | OKK Beograd 3 : KK Flash 2 | 72 : 37 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88232 | KK Beokoš : KK Blokovi | 54 : 67 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88233 | KK Mondo Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac) | 26 : 68 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88234 | KK Cerak 6 : OKK Beograd 3 | 39 : 101 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88235 | KK Beostars 05 : KK Radnički (Obrenovac) | 76 : 65 |
| | | | | | Datum: 14.12.2023 Vreme: 20:50 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88236 | KK FMP Meridian 2 : KK Flash 2 | 52 : 72 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88237 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK FMP Meridian 2 | 85 : 64 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88238 | KK Blokovi : KK Mondo Basket 2 | 71 : 51 |
| | | | | | Datum: 15.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88239 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Beokoš | 65 : 69 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 88240 | OKK Beograd 3 : KK Beostars 05 | 73 : 38 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88241 | KK Flash 2 : KK Cerak 6 | 79 : 59 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:55 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88242 | KK Beokoš : OKK Beograd 3 | 59 : 74 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:00 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88243 | KK Mondo Basket 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 49 : 68 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88244 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Blokovi | 86 : 76 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88245 | KK Beostars 05 : KK Flash 2 | 57 : 61 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88246 | KK FMP Meridian 2 : KK Cerak 6 | 102 : 49 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88247 | KK Blokovi : KK FMP Meridian 2 | 64 : 54 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88248 | KK Radnički (Obrenovac) : KK BB Basket (Mladenovac) | 40 : 57 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 88249 | OKK Beograd 3 : KK Mondo Basket 2 | 96 : 53 |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 19:50 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88250 | KK Flash 2 : KK Beokoš | 96 : 95 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 20:50 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88251 | KK Cerak 6 : KK Beostars 05 | 53 : 63 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 88252 | KK Beokoš : KK Cerak 6 | 67 : 60 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 17:30 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88253 | KK Mondo Basket 2 : KK Flash 2 | 43 : 57 |
| | | | | | Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94) |
| | | | |
| | 88254 | KK BB Basket (Mladenovac) : OKK Beograd 3 | 87 : 72 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88255 | KK Blokovi : KK Radnički (Obrenovac) | 99 : 44 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88256 | KK FMP Meridian 2 : KK Beostars 05 | 70 : 60 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88257 | KK Radnički (Obrenovac) : KK FMP Meridian 2 | 46 : 71 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 88258 | OKK Beograd 3 : KK Blokovi | 87 : 69 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88259 | KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac) | 77 : 93 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88260 | KK Cerak 6 : KK Mondo Basket 2 | 77 : 55 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 88261 | KK Beostars 05 : KK Beokoš | 82 : 74 |
| | | | | | Datum: 14.02.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88262 | OKK Beograd 3 : KK Radnički (Obrenovac) | 81 : 37 |
| | | | | | Datum: 13.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88263 | KK Flash 2 : KK Blokovi | 61 : 78 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88264 | KK Cerak 6 : KK BB Basket (Mladenovac) | 60 : 72 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 88265 | KK Beostars 05 : KK Mondo Basket 2 | 58 : 55 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88266 | KK FMP Meridian 2 : KK Beokoš | 94 : 61 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88267 | KK Mondo Basket 2 : KK Beokoš | 71 : 57 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:40 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88268 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beostars 05 | 61 : 54 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88269 | KK Blokovi : KK Cerak 6 | 81 : 65 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88270 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Flash 2 | 30 : 41 |
| | | | | | Datum: 21.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169) |
| | | | |
| | 88271 | OKK Beograd 3 : KK FMP Meridian 2 | 94 : 44 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88272 | KK Beokoš : KK BB Basket (Mladenovac) | 51 : 60 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88273 | KK Flash 2 : OKK Beograd 3 | 72 : 80 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88274 | KK Cerak 6 : KK Radnički (Obrenovac) | 78 : 49 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 88275 | KK Beostars 05 : KK Blokovi | 50 : 56 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88276 | KK FMP Meridian 2 : KK Mondo Basket 2 | 103 : 64 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88277 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Mondo Basket 2 | 89 : 43 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88278 | KK Blokovi : KK Beokoš | 77 : 55 |
| | | | | | Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88279 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Beostars 05 | 51 : 54 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 88280 | OKK Beograd 3 : KK Cerak 6 | 93 : 59 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88281 | KK Flash 2 : KK FMP Meridian 2 | 95 : 72 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 13:40 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88282 | KK Beokoš : KK Radnički (Obrenovac) | 63 : 54 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88283 | KK Mondo Basket 2 : KK Blokovi | 31 : 68 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88284 | KK Cerak 6 : KK Flash 2 | 59 : 64 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 88285 | KK Beostars 05 : OKK Beograd 3 | 68 : 75 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88286 | KK FMP Meridian 2 : KK BB Basket (Mladenovac) | 69 : 76 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88287 | KK Blokovi : KK BB Basket (Mladenovac) | 64 : 45 |
| | | | | | Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88288 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Mondo Basket 2 | 48 : 46 |
| | | | | | Datum: 27.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169) |
| | | | |
| | 88289 | OKK Beograd 3 : KK Beokoš | 64 : 33 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88290 | KK Flash 2 : KK Beostars 05 | 62 : 64 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 14:40 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88291 | KK Cerak 6 : KK FMP Meridian 2 | 43 : 58 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 16:40 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 88292 | KK Beokoš : KK Flash 2 | 60 : 85 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 17:45 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88293 | KK Mondo Basket 2 : OKK Beograd 3 | 40 : 63 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88294 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Radnički (Obrenovac) | 80 : 45 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88295 | KK Beostars 05 : KK Cerak 6 | 57 : 62 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88296 | KK FMP Meridian 2 : KK Blokovi | 70 : 105 |
| | | | | | Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88297 | KK Radnički (Obrenovac) : KK Blokovi | 32 : 69 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
| | 88298 | OKK Beograd 3 : KK BB Basket (Mladenovac) | 74 : 67 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88299 | KK Flash 2 : KK Mondo Basket 2 | 84 : 55 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 88300 | KK Cerak 6 : KK Beokoš | 70 : 44 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 88301 | KK Beostars 05 : KK FMP Meridian 2 | 60 : 76 |
| | | | | | Datum: 10.04.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 88302 | KK Beokoš : KK Beostars 05 | 56 : 82 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 88303 | KK Mondo Basket 2 : KK Cerak 6 | 62 : 63 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 88304 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 2 | 76 : 62 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 88305 | KK Blokovi : OKK Beograd 3 | 70 : 46 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 88306 | KK FMP Meridian 2 : KK Radnički (Obrenovac) | 79 : 37 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63) |
| | | | |
Kvalifikacije za Regionalnu ligu
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Flash | | 2 | | 2 | | 0 | | 173 | | 128 | | 45 | | 4 | | | | 2. | | | KK Sfera | | 2 | | 1 | | 1 | | 189 | | 145 | | 44 | | 3 | | | | 3. | | | KK BB Basket (Mladenovac) | | 2 | | 0 | | 2 | | 95 | | 184 | | -89 | | 2 | | |
| | 86844 | KK Sfera : KK BB Basket (Mladenovac) | 101 : 55 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 15:45 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | KK Flash - slobodna ekipa | | | |
| | 86845 | KK Flash : KK Sfera | 90 : 88 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 10:50 | Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f) |
| | | | |
| | KK BB Basket (Mladenovac) - slobodna ekipa | | | |
| | 86848 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash | 40 : 83 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | KK Sfera - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|