|
|
|
KK BB Basket (Mladenovac) (pioniri)
Regionalna liga U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Beko | | 13 | | 10 | | 3 | | 852 | | 715 | | 137 | | 23 | | | | 2. | | | KK Blokovi | | 13 | | 10 | | 3 | | 987 | | 891 | | 96 | | 23 | | | | 3. | | | KK Surčin Dobanovci | | 14 | | 9 | | 5 | | 873 | | 707 | | 166 | | 23 | | | | 4. | | | KK BB Basket (Mladenovac) | | 13 | | 9 | | 4 | | 822 | | 719 | | 103 | | 22 | | | | 5. | | | KK Čubura | | 13 | | 9 | | 4 | | 801 | | 753 | | 48 | | 22 | | | | 6. | | | KK Cerak | | 12 | | 7 | | 5 | | 695 | | 642 | | 53 | | 19 | | | | 7. | | | KK Torlak OKK Beograd | | 13 | | 5 | | 8 | | 800 | | 780 | | 20 | | 18 | | | | 8. | | | KK Rudar 22 | | 14 | | 4 | | 10 | | 805 | | 985 | | -180 | | 18 | | | | 9. | | | Košarkaška Akademija Rebrača | | 13 | | 3 | | 10 | | 767 | | 919 | | -152 | | 16 | | | | 10. | | | KK Flash 2 | | 14 | | 0 | | 14 | | 667 | | 958 | | -291 | | 14 | | |
| | 86939 | KK Surčin Dobanovci : KK BB Basket (Mladenovac) | 63 : 39 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 86940 | KK Rudar 22 : KK Blokovi | 78 : 85 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 86941 | KK Beko : KK Torlak OKK Beograd | 62 : 43 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 86942 | KK Flash 2 : Košarkaška Akademija Rebrača | 42 : 57 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 86943 | KK Čubura : KK Cerak | 47 : 43 |
| | | | | | Datum: 04.11.2023 Vreme: 15:30 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 86944 | KK Surčin Dobanovci : KK Rudar 22 | 72 : 43 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 86945 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Čubura | 67 : 74 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 86946 | KK Torlak OKK Beograd : KK Flash 2 | 85 : 44 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 86947 | KK Blokovi : KK Beko | 79 : 62 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 86948 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Cerak | 56 : 40 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 86949 | KK Rudar 22 : KK BB Basket (Mladenovac) | 48 : 47 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 86950 | KK Beko : KK Surčin Dobanovci | 57 : 52 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 86951 | KK Flash 2 : KK Blokovi | 38 : 66 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 86952 | KK Čubura : KK Torlak OKK Beograd | 60 : 49 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 86953 | KK Cerak : Košarkaška Akademija Rebrača | 64 : 52 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 86954 | KK Surčin Dobanovci : KK Flash 2 | 64 : 34 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 86955 | KK Rudar 22 : KK Beko | 63 : 66 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 86956 | KK Torlak OKK Beograd : KK Cerak | 49 : 59 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 86957 | KK Blokovi : KK Čubura | 68 : 65 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 86958 | KK BB Basket (Mladenovac) : Košarkaška Akademija Rebrača | 91 : 71 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 86959 | KK Beko : KK BB Basket (Mladenovac) | 58 : 38 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 19:15 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 86960 | KK Flash 2 : KK Rudar 22 | 79 : 87 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:45 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 86961 | KK Čubura : KK Surčin Dobanovci | 52 : 49 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 86962 | KK Cerak : KK Blokovi | 37 : 53 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 86963 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Torlak OKK Beograd | 51 : 70 |
| | | | | | Datum: 07.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 86964 | KK Surčin Dobanovci : KK Cerak | 70 : 64 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 86965 | KK Rudar 22 : KK Čubura | 71 : 62 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 86966 | KK Beko : KK Flash 2 | 64 : 37 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 86967 | KK Blokovi : Košarkaška Akademija Rebrača | 103 : 90 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 86968 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Torlak OKK Beograd | 66 : 48 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 86969 | KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac) | 57 : 61 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 86970 | KK Čubura : KK Beko | 51 : 47 |
| | | | | | Datum: 26.12.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 86971 | KK Cerak : KK Rudar 22 | 82 : 46 |
| | | | | | Datum: 27.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 86972 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Surčin Dobanovci | 48 : 67 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 86973 | KK Torlak OKK Beograd : KK Blokovi | 66 : 90 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 86974 | KK Surčin Dobanovci : KK Torlak OKK Beograd | 52 : 62 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 86975 | KK Rudar 22 : Košarkaška Akademija Rebrača | 69 : 75 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 86976 | KK Beko : KK Cerak | 68 : 45 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 86977 | KK Flash 2 : KK Čubura | 53 : 80 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:05 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 86978 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Blokovi | 94 : 56 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 86979 | KK Čubura : KK BB Basket (Mladenovac) | 50 : 59 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 86980 | KK Cerak : KK Flash 2 | 62 : 46 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 86981 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Beko | 66 : 87 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 86982 | KK Torlak OKK Beograd : KK Rudar 22 | 87 : 66 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 86983 | KK Blokovi : KK Surčin Dobanovci | 69 : 65 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 86984 | KK Cerak : KK Čubura | |
| | | | |
| | 86985 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Flash 2 | 57 : 45 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 86986 | KK Torlak OKK Beograd : KK Beko | 51 : 61 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 86987 | KK Blokovi : KK Rudar 22 | 88 : 65 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 86988 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Surčin Dobanovci | 64 : 62 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 86989 | KK Rudar 22 : KK Surčin Dobanovci | 34 : 54 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 86990 | KK Beko : KK Blokovi | 94 : 91 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 86991 | KK Flash 2 : KK Torlak OKK Beograd | 49 : 77 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 86992 | KK Čubura : Košarkaška Akademija Rebrača | 66 : 43 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 86993 | KK Cerak : KK BB Basket (Mladenovac) | 78 : 64 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:25 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 86994 | KK Surčin Dobanovci : KK Beko | 65 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:50 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 86995 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Cerak | 43 : 67 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 86996 | KK Torlak OKK Beograd : KK Čubura | 65 : 66 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 86997 | KK Blokovi : KK Flash 2 | 72 : 62 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 86998 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Rudar 22 | 69 : 41 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 86999 | KK Beko : KK Rudar 22 | 80 : 34 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87000 | KK Flash 2 : KK Surčin Dobanovci | 42 : 66 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 87001 | KK Čubura : KK Blokovi | 75 : 67 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | 87002 | KK Cerak : KK Torlak OKK Beograd | 54 : 48 |
| | | | | | Datum: 14.03.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 87003 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK BB Basket (Mladenovac) | 47 : 74 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 87004 | KK Surčin Dobanovci : KK Čubura | 72 : 53 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 87005 | KK Rudar 22 : KK Flash 2 | 60 : 39 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87006 | KK Torlak OKK Beograd : Košarkaška Akademija Rebrača | |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 87007 | KK Blokovi : KK Cerak | |
| | | | | | Datum: 20.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 87008 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beko | |
| | | | |
| | 87009 | KK Flash 2 : KK Beko | |
| | | | |
| | 87010 | KK Čubura : KK Rudar 22 | |
| | | | |
| | 87011 | KK Cerak : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 87012 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Blokovi | |
| | | | | | Datum: 28.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 87013 | KK Torlak OKK Beograd : KK BB Basket (Mladenovac) | |
| | | | |
| | 87014 | KK Surčin Dobanovci : Košarkaška Akademija Rebrača | |
| | | | |
| | 87015 | KK Rudar 22 : KK Cerak | |
| | | | |
| | 87017 | KK Blokovi : KK Torlak OKK Beograd | |
| | | | |
| | 87018 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 2 | |
| | | | |
| | 87019 | KK Čubura : KK Flash 2 | |
| | | | |
| | 87021 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Rudar 22 | |
| | | | |
| | 87022 | KK Torlak OKK Beograd : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 87023 | KK Blokovi : KK BB Basket (Mladenovac) | |
| | | | |
| | 87024 | KK Surčin Dobanovci : KK Blokovi | |
| | | | |
| | 87025 | KK Rudar 22 : KK Torlak OKK Beograd | |
| | | | |
| | 87026 | KK Beko : Košarkaška Akademija Rebrača | |
| | | | |
| | 87027 | KK Flash 2 : KK Cerak | |
| | | | |
| | 87028 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Čubura | |
| | | | |
Kvalifikacije za Regionalnu ligu U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK As Basket | | 2 | | 2 | | 0 | | 149 | | 117 | | 32 | | 4 | | | | 2. | | | KK BB Basket (Mladenovac) | | 2 | | 1 | | 1 | | 137 | | 122 | | 15 | | 3 | | | | 3. | | | KK Krstaš | | 2 | | 0 | | 2 | | 99 | | 146 | | -47 | | 2 | | |
| | 86022 | KK Krstaš : KK As Basket | 48 : 78 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1) |
| | | | |
| | KK BB Basket (Mladenovac) - slobodna ekipa | | | |
| | 86023 | KK BB Basket (Mladenovac) : KK Krstaš | 68 : 51 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | KK As Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 86026 | KK As Basket : KK BB Basket (Mladenovac) | 71 : 69 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Krstaš - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|