|
|
|
KK BB Basket (Mladenovac) 2 (pioniri)
Regionalna liga U14
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Crvena Zvezda 2 | | 12 | | 12 | | 0 | | 1004 | | 692 | | 312 | | 24 | | | | 2. | | | KK Partizan 2 | | 13 | | 10 | | 3 | | 1096 | | 985 | | 111 | | 23 | | | | 3. | | | KK Vizura 4 | | 13 | | 9 | | 4 | | 1048 | | 903 | | 145 | | 22 | | | | 4. | | | BKK Radnički 2 | | 13 | | 9 | | 4 | | 899 | | 784 | | 115 | | 22 | | | | 5. | | | KK Beovuk 72 - 3 | | 13 | | 8 | | 5 | | 852 | | 767 | | 85 | | 21 | | | | 6. | | | KK BB Basket (Mladenovac) 2 | | 13 | | 7 | | 6 | | 892 | | 861 | | 31 | | 20 | | | | 7. | | | KK Mladost 3 | | 12 | | 7 | | 5 | | 903 | | 792 | | 111 | | 19 | | | | 8. | | | KK Žarkovo 2 | | 12 | | 7 | | 5 | | 842 | | 829 | | 13 | | 19 | | | | 9. | | | KK Beko 5 | | 13 | | 4 | | 9 | | 768 | | 848 | | -80 | | 17 | | | | 10. | | | KK Pobednik 011 - 2 | | 13 | | 1 | | 12 | | 565 | | 952 | | -387 | | 14 | | | | 11. | | | KK Cerak 5 | | 12 | | 1 | | 11 | | 701 | | 936 | | -235 | | 13 | | | | 12. | | | KK Borča 2 | | 11 | | 0 | | 11 | | 626 | | 847 | | -221 | | 11 | | |
| | 89369 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Pobednik 011 - 2 | 94 : 28 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89370 | KK Mladost 3 : KK Cerak 5 | 76 : 58 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89371 | KK Partizan 2 : KK Vizura 4 | 88 : 86 |
| | | | | | Datum: 30.11.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | 89372 | KK Žarkovo 2 : KK Borča 2 | 84 : 62 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89373 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : BKK Radnički 2 | 60 : 70 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89374 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Beko 5 | 56 : 41 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89375 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Mladost 3 | 92 : 61 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89376 | BKK Radnički 2 : KK Beovuk 72 - 3 | 51 : 45 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89377 | KK Borča 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 51 : 73 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:40 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 89378 | KK Vizura 4 : KK Žarkovo 2 | 89 : 53 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89379 | KK Cerak 5 : KK Partizan 2 | 63 : 85 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 89380 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Beko 5 | 49 : 56 |
| | | | | | Datum: 05.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89381 | KK Mladost 3 : KK Pobednik 011 - 2 | 101 : 32 |
| | | | | | Datum: 21.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89382 | KK Partizan 2 : KK Crvena Zvezda 2 | 78 : 102 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | 89383 | KK Žarkovo 2 : KK Cerak 5 | 73 : 42 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89384 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Vizura 4 | 60 : 89 |
| | | | | | Datum: 14.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89385 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Borča 2 | 70 : 39 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89386 | KK Beko 5 : BKK Radnički 2 | 38 : 65 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89387 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Žarkovo 2 | 91 : 47 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 11:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89388 | KK Mladost 3 : KK Partizan 2 | 73 : 77 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2) |
| | | | |
| | 89389 | KK Borča 2 : KK Beko 5 | 64 : 82 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) |
| | | | |
| | 89390 | KK Vizura 4 : KK Beovuk 72 - 3 | 73 : 77 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89391 | KK Cerak 5 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 53 : 67 |
| | | | | | Datum: 22.01.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54) |
| | | | |
| | 89392 | KK Pobednik 011 - 2 : BKK Radnički 2 | 39 : 75 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 09:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 89393 | KK Partizan 2 : KK Pobednik 011 - 2 | 86 : 43 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | 89394 | KK Žarkovo 2 : KK Mladost 3 | 76 : 78 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 12:10 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89395 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Crvena Zvezda 2 | 60 : 68 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89396 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Cerak 5 | 82 : 42 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 19:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89397 | KK Beko 5 : KK Vizura 4 | 52 : 75 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89398 | BKK Radnički 2 : KK Borča 2 | 85 : 56 |
| | | | | | Datum: 19.02.2023 Vreme: 20:10 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89399 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Beovuk 72 - 3 | 75 : 58 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89400 | KK Mladost 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 88 : 81 |
| | | | | | Datum: 01.02.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89401 | KK Partizan 2 : KK Žarkovo 2 | 73 : 79 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | 89402 | KK Vizura 4 : BKK Radnički 2 | 88 : 52 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89403 | KK Cerak 5 : KK Beko 5 | 50 : 63 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 89404 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Borča 2 | 73 : 61 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 09:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 89405 | KK Žarkovo 2 : KK Pobednik 011 - 2 | 86 : 43 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89406 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Partizan 2 | 95 : 86 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89407 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Mladost 3 | 53 : 45 |
| | | | | | Datum: 06.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89408 | KK Beko 5 : KK Crvena Zvezda 2 | 70 : 84 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89409 | BKK Radnički 2 : KK Cerak 5 | 82 : 68 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89410 | KK Borča 2 : KK Vizura 4 | 64 : 74 |
| | | | | | Datum: 06.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 89411 | KK Crvena Zvezda 2 : BKK Radnički 2 | 89 : 69 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89412 | KK Mladost 3 : KK Beko 5 | 83 : 81 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89413 | KK Partizan 2 : KK Beovuk 72 - 3 | 85 : 82 |
| | | | | | Datum: 22.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | 89414 | KK Žarkovo 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 72 : 62 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | 89415 | KK Cerak 5 : KK Borča 2 | |
| | | | | | | | | | |
| | 89416 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Vizura 4 | 42 : 69 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 89417 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Pobednik 011 - 2 | 75 : 46 |
| | | | | | Datum: 16.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89418 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Žarkovo 2 | 60 : 69 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89419 | KK Beko 5 : KK Partizan 2 | 57 : 62 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) | Sudije: Stevan Gudžulić, Petar Milanović Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 89420 | BKK Radnički 2 : KK Mladost 3 | 67 : 61 |
| | | | | | Datum: 22.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89421 | KK Borča 2 : KK Crvena Zvezda 2 | 56 : 66 |
| | | | | | Datum: 27.02.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 89422 | KK Vizura 4 : KK Cerak 5 | 92 : 66 |
| | | | | | Datum: 21.02.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89423 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Vizura 4 | 83 : 62 |
| | | | | | Datum: 28.02.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89424 | KK Mladost 3 : KK Borča 2 | 85 : 47 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) | Sudije: Petar Milanović, Maksim Tvrdišić Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 89425 | KK Partizan 2 : BKK Radnički 2 | 72 : 65 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Marko Paunović, Vuk Ivančević Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 89426 | KK Žarkovo 2 : KK Beko 5 | 75 : 63 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Miloš Dimitrijević, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 89427 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Beovuk 72 - 3 | 84 : 66 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) | Sudije: Pavle Cvetić, Aleksa Mihajlović Delegat: Nebojša Pejčić |
| | | | |
| | 89428 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Cerak 5 | 48 : 54 |
| | | | | | Datum: 28.02.2024 Vreme: 19:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) | Sudije: Miloš Lukić, Marija Moljević Delegat: Dragiša Varava |
| | | | |
| | 89429 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Pobednik 011 - 2 | 62 : 31 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) | Sudije: Luka Miljković, Luka Zdravković Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 89430 | KK Beko 5 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 45 : 65 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) | Sudije: Miloš Popić, Nikola Škoja Delegat: Aleksandar Todorović |
| | | | |
| | 89431 | BKK Radnički 2 : KK Žarkovo 2 | 82 : 50 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) | Sudije: Luka Maksimović, Nikola Spasić Delegat: Borko Pavlović |
| | | | |
| | 89432 | KK Borča 2 : KK Partizan 2 | 63 : 87 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) | Sudije: Lazar Đurišić, Dragan Damjanović Delegat: Boris Ivanov |
| | | | |
| | 89433 | KK Vizura 4 : KK Mladost 3 | 70 : 69 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) | Sudije: Helena Marinković, Aleksa Štrbac Delegat: Aleksandar Vraneš |
| | | | |
| | 89434 | KK Cerak 5 : KK Crvena Zvezda 2 | 67 : 87 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) | Sudije: Helena Marinković, Marija Moljević Delegat: Dragoslav Velanac |
| | | | |
| | 89435 | KK Beko 5 : KK Beovuk 72 - 3 | 60 : 65 |
| | | | | | Datum: 12.03.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89436 | BKK Radnički 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 64 : 42 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89437 | KK Borča 2 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89438 | KK Vizura 4 : KK Partizan 2 | 97 : 119 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89439 | KK Cerak 5 : KK Mladost 3 | 58 : 83 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 18:45 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 89440 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Crvena Zvezda 2 | 36 : 73 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 89441 | KK Mladost 3 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | | | Datum: 19.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) | Sudije: Miloš Lukić, Dalibor Šušteršić Delegat: Stevan Radić |
| | | | |
| | 89442 | KK Partizan 2 : KK Cerak 5 | 98 : 80 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) | Sudije: Vidan Peruničić, Vuk Matić Delegat: Jelena Popović |
| | | | |
| | 89443 | KK Žarkovo 2 : KK Vizura 4 | 78 : 84 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) | Sudije: Antonije Luković, Bogdan Mrdeljić Delegat: Đorđe Ilić |
| | | | |
| | 89444 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Borča 2 | 68 : 63 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) | Sudije: Pavle Cvetić, Vukan Spasojević Delegat: Milorad Popović |
| | | | |
| | 89445 | KK Beovuk 72 - 3 : BKK Radnički 2 | 76 : 72 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) | Sudije: Aleksandar Lazić, Mirko Vesković Delegat: Aleksandar Tolić |
| | | | |
| | 89446 | KK Beko 5 : KK Pobednik 011 - 2 | 60 : 55 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) | Sudije: Helena Marinković, Vuk Ivančević Delegat: Uroš Čukić |
| | | | |
| | 89447 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 89448 | BKK Radnički 2 : KK Beko 5 | |
| | | | |
| | 89449 | KK Borča 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89450 | KK Vizura 4 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89451 | KK Cerak 5 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89452 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Mladost 3 | |
| | | | |
| | 89453 | KK Partizan 2 : KK Mladost 3 | |
| | | | |
| | 89454 | KK Žarkovo 2 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89455 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Cerak 5 | |
| | | | |
| | 89456 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Vizura 4 | |
| | | | |
| | 89457 | KK Beko 5 : KK Borča 2 | |
| | | | |
| | 89458 | BKK Radnički 2 : KK Pobednik 011 - 2 | |
| | | | |
| | 89459 | KK Crvena Zvezda 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89460 | KK Mladost 3 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89461 | KK Borča 2 : BKK Radnički 2 | |
| | | | |
| | 89462 | KK Vizura 4 : KK Beko 5 | |
| | | | |
| | 89463 | KK Cerak 5 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89464 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 89465 | KK Žarkovo 2 : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 89466 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Mladost 3 | |
| | | | |
| | 89467 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89468 | KK Beko 5 : KK Cerak 5 | |
| | | | |
| | 89469 | BKK Radnički 2 : KK Vizura 4 | |
| | | | |
| | 89470 | KK Borča 2 : KK Pobednik 011 - 2 | |
| | | | |
| | 89471 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Beko 5 | |
| | | | |
| | 89472 | KK Mladost 3 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89473 | KK Partizan 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89474 | KK Vizura 4 : KK Borča 2 | |
| | | | |
| | 89475 | KK Cerak 5 : BKK Radnički 2 | |
| | | | |
| | 89476 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89477 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89478 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 89479 | KK Beko 5 : KK Mladost 3 | |
| | | | |
| | 89480 | BKK Radnički 2 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89481 | KK Borča 2 : KK Cerak 5 | |
| | | | |
| | 89482 | KK Vizura 4 : KK Pobednik 011 - 2 | |
| | | | |
| | 89483 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Borča 2 | |
| | | | |
| | 89484 | KK Mladost 3 : BKK Radnički 2 | |
| | | | |
| | 89485 | KK Partizan 2 : KK Beko 5 | |
| | | | |
| | 89486 | KK Žarkovo 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89487 | KK Cerak 5 : KK Vizura 4 | |
| | | | |
| | 89488 | KK Pobednik 011 - 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89489 | KK Beovuk 72 - 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89490 | KK Beko 5 : KK Žarkovo 2 | |
| | | | |
| | 89491 | BKK Radnički 2 : KK Partizan 2 | |
| | | | |
| | 89492 | KK Borča 2 : KK Mladost 3 | |
| | | | |
| | 89493 | KK Vizura 4 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89494 | KK Cerak 5 : KK Pobednik 011 - 2 | |
| | | | |
| | 89495 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Cerak 5 | |
| | | | |
| | 89496 | KK Mladost 3 : KK Vizura 4 | |
| | | | |
| | 89497 | KK Partizan 2 : KK Borča 2 | |
| | | | |
| | 89498 | KK Žarkovo 2 : BKK Radnički 2 | |
| | | | |
| | 89499 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Beko 5 | |
| | | | |
| | 89500 | KK Pobednik 011 - 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
Kvalifikacije za Regionalnu ligu U14
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK BB Basket (Mladenovac) 2 | | 3 | | 3 | | 0 | | 225 | | 176 | | 49 | | 6 | | | | 2. | | | KK Cerak 5 | | 3 | | 2 | | 1 | | 211 | | 165 | | 46 | | 5 | | | | 3. | | | KK Barajevo | | 3 | | 1 | | 2 | | 163 | | 176 | | -13 | | 4 | | | | 4. | | | KK Flash 3 | | 3 | | 0 | | 3 | | 146 | | 228 | | -82 | | 3 | | |
| | 87275 | KK Cerak 5 : KK Barajevo | 67 : 55 |
| | | | | | Datum: 11.11.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 87276 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Flash 3 | 91 : 61 |
| | | | | | Datum: 12.11.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 87277 | KK Cerak 5 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 61 : 64 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 87278 | KK Barajevo : KK Flash 3 | 54 : 39 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 87279 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Barajevo | 70 : 54 |
| | | | | | Datum: 09.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 87280 | KK Flash 3 : KK Cerak 5 | 46 : 83 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 19:45 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|