Ekipe kluba
SENIORI
MLAĐI PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
PIONIRI
KK BB Basket (Mladenovac)
KK BB Basket (Mladenovac) 2
KADETI
KK BB Basket (Mladenovac)
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
UPRAVA KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK BB Basket (Mladenovac) 2 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK As Basket 21413177745632127
2.KK Banjica Mega 21411373145827325
3.KK BB Basket (Mladenovac) 2141046225507224
4.KK Vizura 3148662149612522
5.KK Borac Zemun1468585592-720
6.KK Torlak 21459531661-13019
7.KK Div Basket 214212360721-36116
8.KK Flash 414113409702-29315


1. kolo17.11.2018
61053KK As Basket 2 : KK Div Basket 282 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61054KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Banjica Mega 229 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2018 Vreme: 19:50
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
61055KK Vizura 3 : KK Torlak 259 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
61056KK Borac Zemun : KK Flash 447 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajna škola (Cara Dušana 262)

2. kolo24.11.2018
61057KK Div Basket 2 : KK Flash 431 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
61058KK Torlak 2 : KK Borac Zemun59 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
61059KK Banjica Mega 2 : KK Vizura 345 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
61060KK As Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 267 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

3. kolo01.12.2018
61061KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Div Basket 260 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 18:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
61062KK Vizura 3 : KK As Basket 229 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
61063KK Borac Zemun : KK Banjica Mega 236 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 13:40
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
61064KK Flash 4 : KK Torlak 241 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 14:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

4. kolo08.12.2018
61065KK Div Basket 2 : KK Torlak 218 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
61066KK Banjica Mega 2 : KK Flash 472 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
61067KK As Basket 2 : KK Borac Zemun64 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.02.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61068KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Vizura 343 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 18:40
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

5. kolo15.12.2018
61069KK Vizura 3 : KK Div Basket 234 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 10:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
61070KK Borac Zemun : KK BB Basket (Mladenovac) 231 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
61071KK Flash 4 : KK As Basket 223 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 16:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
61072KK Torlak 2 : KK Banjica Mega 227 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

6. kolo22.12.2018
61073KK Div Basket 2 : KK Banjica Mega 216 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
61074KK As Basket 2 : KK Torlak 255 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 11:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61075KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Flash 460 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 14:10
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
61076KK Vizura 3 : KK Borac Zemun45 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 13:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

7. kolo19.01.2019
61077KK Borac Zemun : KK Div Basket 257 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
61078KK Flash 4 : KK Vizura 316 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
61079KK Torlak 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 235 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
61080KK Banjica Mega 2 : KK As Basket 250 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

8. kolo26.01.2019
61081KK Div Basket 2 : KK As Basket 218 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
61082KK Banjica Mega 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 244 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
61083KK Torlak 2 : KK Vizura 323 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
61084KK Flash 4 : KK Borac Zemun30 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

9. kolo23.02.2019
61085KK Flash 4 : KK Div Basket 226 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
61086KK Borac Zemun : KK Torlak 243 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 14:40
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
61087KK Vizura 3 : KK Banjica Mega 234 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
61088KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK As Basket 241 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

10. kolo02.03.2019
61089KK Div Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 223 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
61090KK As Basket 2 : KK Vizura 342 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61091KK Banjica Mega 2 : KK Borac Zemun53 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
61092KK Torlak 2 : KK Flash 435 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

11. kolo09.03.2019
61093KK Torlak 2 : KK Div Basket 243 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
61094KK Flash 4 : KK Banjica Mega 230 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
61095KK Borac Zemun : KK As Basket 228 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)
61096KK Vizura 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 247 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

12. kolo16.03.2019
61097KK Div Basket 2 : KK Vizura 331 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
61098KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Borac Zemun67 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
61099KK As Basket 2 : KK Flash 458 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
61100KK Banjica Mega 2 : KK Torlak 255 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

13. kolo23.03.2019
61101KK Banjica Mega 2 : KK Div Basket 227 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
61102KK Torlak 2 : KK As Basket 235 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 13:45
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
61103KK Flash 4 : KK BB Basket (Mladenovac) 234 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
61104KK Borac Zemun : KK Vizura 339 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 13:40
Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44)

14. kolo30.03.2019
61105KK Div Basket 2 : KK Borac Zemun26 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
61106KK Vizura 3 : KK Flash 468 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
61107KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Torlak 243 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
61108KK As Basket 2 : KK Banjica Mega 252 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)


Prezentacije ostalih klubova















Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.