|
|
|
KK BB Basket (Mladenovac) 2 (mlađi pioniri)
Beogradska liga U12
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Čubura 2 | | 11 | | 11 | | 0 | | 588 | | 235 | | 353 | | 22 | | | | 2. | | | KK Žarkovo 3 | | 11 | | 9 | | 2 | | 567 | | 306 | | 261 | | 20 | | | | 3. | | | KK Ras 2 | | 11 | | 8 | | 3 | | 443 | | 392 | | 51 | | 19 | | | | 4. | | | KK Surčin Dobanovci 2 | | 12 | | 7 | | 5 | | 477 | | 460 | | 17 | | 19 | | | | 5. | | | KK BB Basket (Mladenovac) 2 | | 11 | | 6 | | 5 | | 489 | | 496 | | -7 | | 17 | | | | 6. | | | KK Crvena Zvezda 2 | | 9 | | 7 | | 2 | | 521 | | 305 | | 216 | | 16 | | | | 7. | | | KK Beovuk 72 - 3 | | 11 | | 5 | | 6 | | 316 | | 310 | | 6 | | 16 | | | | 8. | | | KK Banjica Mega 2 | | 12 | | 4 | | 8 | | 355 | | 479 | | -124 | | 16 | | | | 9. | | | BKK Radnički 3 | | 10 | | 3 | | 7 | | 293 | | 308 | | -15 | | 13 | | | | 10. | | | KK Blokovi | | 12 | | 1 | | 11 | | 304 | | 573 | | -269 | | 13 | | | | 11. | | | KK Borac Zemun 2 | | 12 | | 0 | | 12 | | 137 | | 626 | | -489 | | 12 | | |
| | 89238 | BKK Radnički 3 : KK Žarkovo 3 | |
| | | | | | | | | | |
| | 89239 | KK Ras 2 : KK Banjica Mega 2 | 33 : 22 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89240 | KK Borac Zemun 2 : KK Čubura 2 | 10 : 67 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 89241 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | 62 : 44 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:40 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89242 | KK Blokovi : KK Beovuk 72 - 3 | 22 : 29 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | KK Crvena Zvezda 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89243 | KK Crvena Zvezda 2 : BKK Radnički 3 | 51 : 33 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 19:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89244 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Blokovi | 41 : 32 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89245 | KK Čubura 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 67 : 25 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 89246 | KK Banjica Mega 2 : KK Borac Zemun 2 | 56 : 16 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89247 | KK Žarkovo 3 : KK Ras 2 | 56 : 19 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | KK Beovuk 72 - 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89250 | KK Ras 2 : KK Crvena Zvezda 2 | 54 : 46 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 89251 | KK Borac Zemun 2 : KK Žarkovo 3 | 8 : 74 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 89252 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Banjica Mega 2 | 53 : 29 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89253 | KK Blokovi : KK Čubura 2 | 17 : 67 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 89254 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Surčin Dobanovci 2 | 14 : 29 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 15:10 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | BKK Radnički 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89255 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Borac Zemun 2 | 72 : 8 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89256 | BKK Radnički 3 : KK Ras 2 | 24 : 32 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89257 | KK Čubura 2 : KK Beovuk 72 - 3 | 47 : 17 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 89258 | KK Banjica Mega 2 : KK Blokovi | 35 : 22 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89259 | KK Žarkovo 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 38 : 49 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | KK Surčin Dobanovci 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89262 | KK Borac Zemun 2 : BKK Radnički 3 | 5 : 44 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 89263 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Crvena Zvezda 2 | 47 : 62 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:40 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89264 | KK Blokovi : KK Žarkovo 3 | 24 : 62 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 89265 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Banjica Mega 2 | 28 : 20 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 13:50 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89266 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Čubura 2 | 19 : 44 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | KK Ras 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89267 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Blokovi | 81 : 15 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89268 | BKK Radnički 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 30 : 32 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:40 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89269 | KK Ras 2 : KK Borac Zemun 2 | 57 : 11 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89270 | KK Banjica Mega 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | 33 : 49 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89271 | KK Žarkovo 3 : KK Beovuk 72 - 3 | 47 : 22 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | KK Čubura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89274 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Ras 2 | |
| | | | | | | | | | |
| | 89275 | KK Blokovi : BKK Radnički 3 | 22 : 47 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 89276 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Crvena Zvezda 2 | 29 : 39 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89277 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Žarkovo 3 | 27 : 49 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89278 | KK Čubura 2 : KK Banjica Mega 2 | 58 : 12 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | KK Borac Zemun 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89279 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | 55 : 43 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 09:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89280 | BKK Radnički 3 : KK Beovuk 72 - 3 | 24 : 16 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89281 | KK Ras 2 : KK Blokovi | 44 : 17 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:50 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89282 | KK Borac Zemun 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 8 : 25 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 89283 | KK Žarkovo 3 : KK Čubura 2 | 26 : 39 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | KK Banjica Mega 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89286 | KK Blokovi : KK Borac Zemun 2 | 46 : 24 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | 89287 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Ras 2 | 34 : 36 |
| | | | | | Datum: 19.02.2024 Vreme: 19:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89288 | KK Surčin Dobanovci 2 : BKK Radnički 3 | 31 : 22 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89289 | KK Čubura 2 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89290 | KK Banjica Mega 2 : KK Žarkovo 3 | 19 : 52 |
| | | | | | Datum: 19.02.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | KK BB Basket (Mladenovac) 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89291 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Banjica Mega 2 | 69 : 23 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 18:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89292 | BKK Radnički 3 : KK Čubura 2 | 17 : 27 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 09:50 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89293 | KK Ras 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | 45 : 39 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | 89294 | KK Borac Zemun 2 : KK Beovuk 72 - 3 | 10 : 45 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 89295 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Blokovi | 63 : 48 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | KK Žarkovo 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89298 | KK Beovuk 72 - 3 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 49 : 20 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89299 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Borac Zemun 2 | 45 : 20 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89300 | KK Čubura 2 : KK Ras 2 | 53 : 36 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 89301 | KK Banjica Mega 2 : BKK Radnički 3 | 37 : 29 |
| | | | | | Datum: 04.03.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89302 | KK Žarkovo 3 : KK Crvena Zvezda 2 | 53 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | KK Blokovi - slobodna ekipa | | | |
| | 89303 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Blokovi | 33 : 16 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89304 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | 63 : 61 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89305 | KK Čubura 2 : KK Borac Zemun 2 | 61 : 4 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27) |
| | | | |
| | 89306 | KK Banjica Mega 2 : KK Ras 2 | 35 : 57 |
| | | | | | Datum: 11.03.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89307 | KK Žarkovo 3 : BKK Radnički 3 | 55 : 23 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | KK Crvena Zvezda 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89309 | BKK Radnički 3 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89310 | KK Ras 2 : KK Žarkovo 3 | 30 : 55 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89311 | KK Borac Zemun 2 : KK Banjica Mega 2 | 13 : 34 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Rade Končar (Zemun) (Zlatiborska 44) |
| | | | |
| | 89312 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Čubura 2 | 52 : 58 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47) |
| | | | |
| | 89313 | KK Blokovi : KK Surčin Dobanovci 2 | 23 : 47 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15) |
| | | | |
| | KK Beovuk 72 - 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89315 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Ras 2 | |
| | | | |
| | 89316 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89317 | KK Čubura 2 : KK Blokovi | |
| | | | |
| | 89318 | KK Banjica Mega 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | | | Datum: 25.03.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89319 | KK Žarkovo 3 : KK Borac Zemun 2 | |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14) |
| | | | |
| | BKK Radnički 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89321 | KK Ras 2 : BKK Radnički 3 | |
| | | | |
| | 89322 | KK Borac Zemun 2 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89323 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Žarkovo 3 | |
| | | | |
| | 89324 | KK Blokovi : KK Banjica Mega 2 | |
| | | | |
| | 89325 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | KK Surčin Dobanovci 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89327 | KK Crvena Zvezda 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89328 | BKK Radnički 3 : KK Borac Zemun 2 | |
| | | | |
| | 89329 | KK Čubura 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | |
| | | | |
| | 89330 | KK Banjica Mega 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89331 | KK Žarkovo 3 : KK Blokovi | |
| | | | |
| | KK Ras 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89333 | KK Borac Zemun 2 : KK Ras 2 | |
| | | | |
| | 89334 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : BKK Radnički 3 | |
| | | | |
| | 89335 | KK Blokovi : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89336 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Žarkovo 3 | |
| | | | |
| | 89337 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Banjica Mega 2 | |
| | | | |
| | KK Čubura 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89339 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89340 | BKK Radnički 3 : KK Blokovi | |
| | | | |
| | 89341 | KK Ras 2 : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89342 | KK Banjica Mega 2 : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | 89343 | KK Žarkovo 3 : KK Surčin Dobanovci 2 | |
| | | | |
| | KK Borac Zemun 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89345 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Borac Zemun 2 | |
| | | | |
| | 89346 | KK Blokovi : KK Ras 2 | |
| | | | |
| | 89347 | KK Beovuk 72 - 3 : BKK Radnički 3 | |
| | | | |
| | 89348 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | 89349 | KK Čubura 2 : KK Žarkovo 3 | |
| | | | |
| | KK Banjica Mega 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89351 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | 89352 | BKK Radnički 3 : KK Surčin Dobanovci 2 | |
| | | | |
| | 89353 | KK Ras 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | 89354 | KK Borac Zemun 2 : KK Blokovi | |
| | | | |
| | 89355 | KK Žarkovo 3 : KK Banjica Mega 2 | |
| | | | |
| | KK BB Basket (Mladenovac) 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89357 | KK Blokovi : KK BB Basket (Mladenovac) 2 | |
| | | | |
| | 89358 | KK Beovuk 72 - 3 : KK Borac Zemun 2 | |
| | | | |
| | 89359 | KK Surčin Dobanovci 2 : KK Ras 2 | |
| | | | |
| | 89360 | KK Čubura 2 : BKK Radnički 3 | |
| | | | |
| | 89361 | KK Banjica Mega 2 : KK Crvena Zvezda 2 | |
| | | | |
| | KK Žarkovo 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89363 | KK Crvena Zvezda 2 : KK Žarkovo 3 | |
| | | | |
| | 89364 | BKK Radnički 3 : KK Banjica Mega 2 | |
| | | | |
| | 89365 | KK Ras 2 : KK Čubura 2 | |
| | | | |
| | 89366 | KK Borac Zemun 2 : KK Surčin Dobanovci 2 | |
| | | | |
| | 89367 | KK BB Basket (Mladenovac) 2 : KK Beovuk 72 - 3 | |
| | | | |
| | KK Blokovi - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|